Dezinfekčný vozík batériový 24V

6 hodnotení
 
  • 1 z 7
 

Náš dezinfekčný vozík je malý dezinfekčný kompresor, ktorý je ideálny pre postrek sanitáciu výrobkov v malých a stredných firmách, kancelárií a priestoroch. Ľahký a ľahko sa prepravuje,  je ideálnym riešením na sanitáciu a dezodoráciu miestností a kancelárií v akomkoľvek sektore.

Toto zariadenie sa prispôsobuje rôznym požiadavkám, umožňuje použitie dezinfekčných, dezinfekčných alebo dezodoračných roztokov a použitie vo vnútri automobilov a klimatizačných okruhov. Vďaka tomu je náš produkt mimoriadne univerzálny.

Môže sa tiež použiť vo väčších prostrediach, ako sú vstupné priestory a konferenčné miestnosti alebo kancelárie, bary, reštaurácie, obchody, školy, telocvične a akékoľvek iné miesto, kde je potrebná účinná dezinfekcia. Pre účinnú dezinfekciu vždy postupujte podľa pokynov na používanie dezinfekčného roztoku poskytnutých výrobcom.

Popis:

zariadenie sa spúšťa pomocou špeciálneho hlavného vypínača a špeciálna striekacia pištoľ sa používa na ľahké a efektívne nasmerovanie rozprašovaného roztoku.

Dodávka roztoku sa uskutočňuje tak, aby sa zabezpečila predĺžená a distribuovaná stálosť produktu vo vzduchu ošetreného miesta, aby sa dosiahli a dezinfikovali všetky jeho povrchy.

Kvapalina sa rozprašuje vysokorýchlostným prúdom vzduchu a ďalej prechádza otvorom, ktorý zaisťuje presnú atomizáciu za vzniku častíc s priemerom asi 8 mikrónov. Atomizácia chemikálie na takú malú veľkosť umožňuje, aby sa vydávaný produkt odparil a zmenil sa z kvapalného na plynný stav.

Exkluzívna dávkovacia pištoľ je miestom, kde sa roztok zmieša so vzduchom.

Špirálová trubica spája stroj so striekacou pištoľou. Jeho špirálovitý tvar znamená, že sa môže predĺžiť až do 3,5 m, aby sa dostal na miesta, kam by sa inak dalo len ťažko dostať .

Ľahko sa prepravuje, 4 kolesá pre zvýšenie stability stroja.

Ľahký prístup k vnútorným komponentom stroja, ktorý uľahčuje doplňovanie roztoku a ľahkú údržbu.

Vybavený nezávislým vzduchovým kompresorom

Počítadlo prevádzkových hodín na kontrolu pracovnej doby

Výškovo nastaviteľná predná rukoväť na uľahčenie prepravy  a na sanitáciu aj na cestách.

Vybavený batériami 2 × 12 V a môže pracovať nepretržite až 2 hodiny, má zabudovanú nabíjačku batérií, takže sa dá ľahko nabíjať tam, kde je vhodná zásuvka

Dostupnosť Na dotaz
Cena €2 398,80 vrátane DPH
€1 999 / ks    
Kód tovaru 2328
Kategória Čistiaca technika
 

TECHNICKÉ DÁTA:

Nádrž na roztok (l) 4.5

Spotreba produktu (ot / min) 30

Maximálna dĺžka roztiahnuteľnej špirálovej hadice (m) 3.5

Motor vzduchového kompresora (W) 350

Čerpadlo (W)- 2 (16)

Napájanie 24V

Váha batérii 41kg

Dĺžka napájacieho kábla (m) 10

Čistá hmotnosť (kg) 18

Rozmery vozíka (D x V x a) (mm) 740x650x355

Hmotnosť 60 kg