LED Projektor na pevný podklad, stenu, strop - 230V

1 hodnotenie
 
  • 1 z 5
 

LED Projektor bezpečnostných značiek.

Projektor je možné namontovať na stenu, strop alebo inú stabilnú platformu. Nasmerovaním na povrch, na ktorom chceme umiestniť označenie, vytvára farebné svetlo s obrázkom zobrazujúci bezpečnostnú značku.

Obrázky z ktorých si môžete vybrať (pri zadávaní objednávky poskytnite informácie o tom, aký obrázok má byť dodaný) - v cene je len 1 kus obrázku, ostatn= sú za príplatok

obrázky do projektora

Dostupnosť Dodanie k Vám 2-4 pracovné dni
Cena €598,80 vrátane DPH
€499 / ks    
Kód tovaru 6743
Kategória LED PROJEKTORY
 

Výhody systému:

100% zníženie príznakov opotrebenia a poškodenia obrázkov ako pri nálepkách 
Možnosť umiestnenia znakov na „zložité“ povrchy pre aplikáciu (asfalt, dlažba kameňov, podšívky, platformy, rohože)
Inštalácia a demontáž označovania (vypnutie napájania/vypnutia) - Vyhýbanie sa klasickej aplikácii vo forme lepenia alebo maľovania vám dáva možnosť použitia podľa vašich vlastných potrieb v konkrétnych časových intervaloch
Produkt je uzavretý v hliníkovom kryte v triede ochrany IP65. Výkon nainštalovaného zdroja svetla je 30 W. Napájané zo siete AC 230V. Zdroj LED je značková dióda Cree Power. Na produkt poskytujeme záruku na 24 mesiacov.

Vďaka správne navrhnutej sade šošoviek projektor umožňuje viditeľnosť emitovaného obrázka aj pri veľmi dobrom osvetlení miestnosti.

Ak chcete vyrovnať zobrazený obrázok, použite tlačidlo na kryte, ktoré aktivuje rotáciu snímky umiestneného vo vnútri projektora. Kvôli emisiám teploty neodporúčame nechať rotáciu natrvalo.

Produkt je v súlade s príslušnými predpismi EÚ a má označenie CE.

Hmotnosť 2 kg