Ručný paletový vozík s plošinou TF40-13

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 

Ak hľadáte spôsob zdvíhania a prepravy bremien v úzkych priestoroch, najlepším riešením bude paletový vozík s plošinou. Tenký dizajn umožňuje prejsť takmer akýmikoľvek dverami v hale alebo sklade. Model TF40 - 13 sa osvedčí všade tam, kde neexistuje žiadny pôsobivý manévrovací priestor. Je určený na prepravu a skladovanie rôznych druhov výrobkov na miestach, kde je obsluha vozíka o niečo náročnejšia. 

Bezpečnosť a účinnosť 

Vďaka ergonomicky vedenej rukoväti sa zariadenie ľahko ovláda. Umožňuje vám používať obe ruky alebo jednu ruku, čo ocení každý operátor. Oteruvzdorné kolesá ľahko prekonávajú malé prahy a spojky, pomocou ktorých sú pripevnené ku konštrukcii, umožňujú ľahký pohyb paletového vozíka v ľubovoľnom smere. Zamerané potrubie, ktoré je základom pre platformu, na ktorej pracuje, navyše chráni zamestnanca. Takto môže bez obáv pohodlne prepravovať bremená vo výške až 1,3 m. Viditeľnosť zároveň nie je v žiadnom prípade nijako obmedzená, čo vám umožní realisticky sa vyhnúť zrážke so spolupracovníkom alebo akejkoľvek prekážke v podobe karosérie alebo iného stroja.

Predložený paletový vozík s hydraulicky zdvihnutou a spustenou plošinou umožňuje takmer ľahkú manipuláciu s bremenom. Páky umiestnené na vhodných miestach umožňujú intuitívne ovládanie plošinky, na ktorej je umiestnený prepravovaný materiál. Požadovanú výšku dosiahnete pohybmi páky. Obsluha zase takmer jedným pohybom ruky rozhodne o spustení platformy. Celý hydraulický systém je mimoriadne tesný, vďaka čomu vnútri obsiahnutý olej umožňuje nepretržitú a najintenzívnejšiu prácu. Všetky komponenty nášho paletového vozíka s plošinou s rozmermi 610 mm x 550 mm vám umožňujú prepravovať bremená s hmotnosťou do 400 kg.

 

 

Dostupnosť Skladom u výrobcu
Bežná cena €580
Ušetríte €30 (–5 %)
Cena €660 vrátane DPH
€550 / ks    
Kód tovaru 2015
Kategória Paletové vozíky
 

Najdôležitejšie technické údaje:

Model TF40-13

Nosnosť - 400 kg

Max. výška plošiny - 1300 mm

Minimálna výška plošiny - 90 mm

Celková výška - 1770 mm

Rozmery plošiny - 610 x 550mm

Hmotnosť 80 kg