Pneumatiky TRELLEBORG

Pre rýchlu informáciu o cene plných pneumatík a termínu prezutia priamo u Vás nás kontaktujte na našom Chate v spodnom pravu rohu našej stránky

 

s radosťou Vám ponúkame prémiovú značku pneumatík TRELLEBORG, v prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať:

vyberte si zo širokej ponuky pneumatík a neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku:

 

Trelleborg uvádza na trh celkom novú plnopryžovú pneumatiku XP1000 prinášajúcu maximálny výkon a minimálny dopad na životné prostredie. 

Trelleborg sa snaží výrazne zlepšiť manipuláciu s materiálom uvedením celkom novej pneumatiky XP1000 pre najnáročnejšie pracovné a prevádzkové podmienky.

Pneumatika XP1000 poskytuje zákazníkom manipulujúcim v prístavoch, skladoch a výrobných halách optimálnu trakciu a minimálne vibrácie, čo prináša väčšie pohodlie, zvýšenú bezpečnosť, nižšiu spotrebu paliva a dlhšiu životnosť pneumatiky pre nákladovo efektívnejšiu a udržateľnejšiu prevádzku.

Trelleborg uvádza na trh vysoko výkonnú pneumatiku, ktorá sľubuje väčšiu odolnosť, stabilitu a pohodlie. Zároveň žnižuje dopad na životné prostredie – a to vo všetkých náročných aplikáciách. Pneumatika XP1000 toto všetko vie – a ešte oveľa viac.

Súbežné porovnávacie testy výkonu s konkurenčnými pneumatikami ukazujú, že pneumatika XP1000 vydrží až o 9 % dlhšie a ponúka zvýšenie komfortu až o 13 %. Jej tri vnútorné vrstvy boli navrhnuté pre trvalý úspech: ľahká pneumatika obsahuje inovatívnu zmes vlákien vyrobenú z recyklovaných materiálov, ktorá ušetrí 866 ton ročne iba na materiáloch a zároveň znižuje emisie CO2 až o 110 ton ročne.

XP1000 obsahuje technológiu Pit Stop Line patent firmy Trelleborg, ktorá informuje užívateľa, kedy je správny čas vymeniť pneumatiky, aby z nich mohli využiť maximum a znížiť množstvo odpadu.

 

Pneumatika tiež obsahuje ľahko rozpoznateľný a užívatelsky priaznivý systém označovania, ktorý pomáha zákazníkom vybrať si správnu pneumatiku pre ich prevádzku podľa špecifických požiadaviek a intenzity používania. XP1000 postupne nahradí pneumatiky Elite XP a M2.

treleborg plne gumy

treleborg fukane

trelebor smykace

 
150
340 1150340

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom