KONTAKT

Naša spoločnosť ponúka kvalitné jazdené vysokozdvižné vozíky,  náhradné diely na vysokozdvižné vozíky a manipulačnú techniku, širokú ponuku pneumatík na VZV, stavebné stroje a nákladné vozidlá. Pripravili sme pre Vás širokú ponuku doplnkov na vysokozdvižné vozíky - nosné vidlice, predĺženia nosných vidlíc, sedačiek, náhradných dielov, plných a fúkaných pneumatík, polyuretánovú hmotu proti defektom, viacúčelových koliesok (paletové vozíky, Reachtrucky, výrobné linky) a mnoho iných. Sme veľmi radi že Vám  môžeme ako jediný ponúknuť kompletné služby - prezutie vysokozdvižného vozíka priamo u Vás, prehliadky vozíkov, servis a opravy vozíkov, poradenstvo pri výbere správneho prídavného zariadenia pre manipuláciu s tovarom, pri výber správneho typu a dezénu pneumatík. Zákazkovú výrobu kovových konštrukcií podľa vašich požiadaviek. 

V prípade Vašej potreby nás neváhajte kontaktovať, spoločne preberieme Vaše požiadavky a potreby, následne vyberieme pre Vás najvhodnejšie produkty a riešenia. Kontaktovať nás môžete na  obchod@doplnkynavzv.sk

webstránka - www.doplnkynavzv.sk

emailobchod@doplnkynavzv.sk

 

Jozef Pohančeník   +421940939152

obchod@doplnkynavzv.sk

 

 facebook Doplnky Na Vzv

Mobil: 0940 939 152  

Fakturačné údaje:

DOPLNKY NA VZV s.r.o.
Záturecká 11650/50 036 01 Martin

  • IČO51141442
  • IČ DPHSK2120601802 

 

Spätný odber pneumatík
"Spoločnosť Doplnky na VZV s.r.o. ponúka odber opotrebovaných pneumatík na nižšie uvedenej adrese. Bezplatne od Vás odoberieme odpadové pneumatiky a zabezpečíme ich recykláciu. Odovzdaním starých pneumatík prispievate k ochrane životného prostredia. V prípade, ak budete chcieť odovzdať použité pneumatiky, kontaktujte nás."
 
Adresa: Záturecká 11650/50 , 03601 Martin